Forum Niezgodna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum Niezgodna

Forum fanów serii Niezgodna autorstwa Veroniki Roth. Zapraszamy!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Tris

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tris




Liczba postów : 21
Join date : 01/03/2013

Tris Empty
PisanieTemat: Tris   Tris EmptyNie Mar 24, 2013 8:56 pm

Główna bohaterka, a zarazem narratorka książki. Co o niej sądzicie?
Powrót do góry Go down
Lena

Lena


Liczba postów : 69
Join date : 26/12/2012
Age : 25

Tris Empty
PisanieTemat: Re: Tris   Tris EmptyPon Cze 17, 2013 9:29 pm

O Tris wolałabym się wypowiedzieć po skończeniu Zbuntowanej (zaczęłam, ale nie skończyłam i odłożyłam z pewnych okoliczności, ale na pewno skończę po zakończeniu roku szkolnego).
W Niezgodnej bardzo ją lubiłam. Była twarda, walczyła o swoje, odważna... Jednak w Zbuntowanej ją strasznie znielubiłam, powiem, że wręcz znienawidziłam. Może trochę przesadziłam. Very Happy Ale teraz za nią nie przepadam, ale mam nadzieję, że pod koniec książki jest inna, muszę koniecznie doczytać do końca.
Zaczęła mnie strasznie irytować już od samego początku Zbuntowanej. W pierwszej części była twardą dziewczyną, która nie chciała być typową i delikatną dziewczynką, chciała pokazać, że sama sobie da radę i jest silna. W pierwszej części jej to wychodziło. Było ok i robiło nawet wrażenie, ale w drugiej części jest zdecydowanie jak dla mnie przesadzona. To, że ona się tak dla wszystkich poświęca, ignoruje Tobiasa, płaczę, ucieka sama i wszystko chce zrobić na własną rękę, jednocześnie narzekając na swój los mnie strasznie irytuje. Jeszcze to, że 'udaje', może niby nie, ale jest taką przesadnie silną i wojowniczą dziewczyną. 
Strasznie mnie rozczarowała Tris w Zbuntowanej, ale gdy skończę książkę to się jeszcze raz wypowiem, bo może moja opinia się zmieni. Smile
Możliwe, że moja wypowiedź jest trochę chaotyczna. Nie umiałam też dokładnie opisać dlaczego mnie zaczęła irytować, ale mam nadzieję, że zrozumiecie coś z tego. Wink
Powrót do góry Go down
 
Tris
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przedstawia się Tris ;*

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Niezgodna :: Altruizm :: Bohaterowie-
Skocz do: