Forum Niezgodna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum Niezgodna

Forum fanów serii Niezgodna autorstwa Veroniki Roth. Zapraszamy!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Problem z nickiem

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gesuto
Gość




Problem z nickiem Empty
PisanieTemat: Problem z nickiem   Problem z nickiem EmptySro Gru 26, 2012 5:39 pm

Mam takie pytanie.
Mianowicie chciałam się zarejestrować, ale gdy chcę wysłać to informuje, że dana nazwa użytkownika jest zajęta, a użytkowników jest 10, prawda? I sprawdzałam i nie ma nikogo takiego. O co chodzi?
Powrót do góry Go down
Loki
Admin
Loki


Liczba postów : 46
Join date : 09/12/2012
Age : 28

Problem z nickiem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z nickiem   Problem z nickiem EmptySro Gru 26, 2012 6:35 pm

Gesuto napisał:
Mam takie pytanie.
Mianowicie chciałam się zarejestrować, ale gdy chcę wysłać to informuje, że dana nazwa użytkownika jest zajęta, a użytkowników jest 10, prawda? I sprawdzałam i nie ma nikogo takiego. O co chodzi?

Prawdopodobnie jest to błąd strony - sprawdziłam i u mnie Twoja nazwa jest wolna. Spróbuj jeszcze raz, a jeśli znowu się nie uda proszę zarejestruj się pod innym nickiem - potem go zmienię. I przepraszam serdecznie za niedogodności, zgłoszę to właścicielom domeny.
Powrót do góry Go down
https://niezgodna.forumpolish.com
Gesuto
Gość




Problem z nickiem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z nickiem   Problem z nickiem EmptySro Gru 26, 2012 7:49 pm

Tak właściwie nie chodziło mi o tą nazwę "Gesuto". Dałam ją tylko, bo chciałam się oznaczyć jako gość, a Guest nie można było, po niemiecku też, to przetłumaczyłam gość na japoński. Very Happy Przepraszam.
Chodzi mi o nick: Lena. Na większości forów mam taką nazwę, na jednym nie, bo było zajęte, więc tam mam Rena. Chcę wymyślić swoją własną, taką oryginalną i unikatową nazwę, którą posługiwałabym się nią w internecie, ale nie mam pomysłu, więc używam Lena.
Przepraszam za kłopot, szczególnie prze złą nazwę Smile. Ale dałoby się coś z tym zrobić?
Powrót do góry Go down
Loki
Admin
Loki


Liczba postów : 46
Join date : 09/12/2012
Age : 28

Problem z nickiem Empty
PisanieTemat: Porblem z nickiem   Problem z nickiem EmptySro Gru 26, 2012 10:03 pm

żaden kłopot - po to jest ten dział. c:

Z Leną jest śmieszniej - u mnie też jest zajęta. Oo Proponuję to co wcześniej - zapisz się pod jakoś inna nazwą, która będzie wolna, daj znać na prywatną wiadomość, a zmienię Ci nick na 'Lena', tudzież inny, jaki sobie wybierzesz.

Powrót do góry Go down
https://niezgodna.forumpolish.com
Neytiri




Liczba postów : 3
Join date : 22/05/2014

Problem z nickiem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z nickiem   Problem z nickiem EmptyCzw Maj 22, 2014 2:09 pm

Siedze juz troche na forach tej domeny i to jest spowodowane bledem domeny forumpolish.com. proponuje by jak pokazuje ze nick jest zajety by wpisac na koncu kropke i juz nie bedzie zajety i Administrator od razu zauwazy osobe i usunie kropke z nicku i bedzie po problemie Smile sama nie raz mialam problemy na swoich forach w tej domenie:)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Problem z nickiem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z nickiem   Problem z nickiem Empty

Powrót do góry Go down
 
Problem z nickiem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Niezgodna :: Erudycja :: Pytania-
Skocz do: