Forum Niezgodna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum Niezgodna

Forum fanów serii Niezgodna autorstwa Veroniki Roth. Zapraszamy!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Co teraz czytacie?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Lena

Lena


Liczba postów : 69
Join date : 26/12/2012
Age : 25

Co teraz czytacie? Empty
PisanieTemat: Co teraz czytacie?   Co teraz czytacie? EmptyCzw Gru 27, 2012 4:17 pm

Podzielcie się co czytacie obecnie, czy fajna książka i czy warta polecenia. Wink

Ja ostatnio czytam 'Kapłankę w Bieli' Trudi Canavan. W sumie męczę ją 2 miesiące. Ze względu, m.in. bo nie ma czasu i mnie zbytnio nie wciągnęła. Jestem gdzieś na 100 stronie i póki co mnie nudzi.

Zaczynam właśnie czytać książkę, którą dostałam na Mikołaja 'Istoty Chaosu' K. Garcii i M. Stohl. Przeczytałam dwie pierwsze części dość dawno. Pamiętam, że pierwsza mnie dość wciągnęła, druga trochę mniej, ale książki mi się podobają. Jestem ciekawa co dalej, chociaż nie pamiętam jak skończyła się poprzednia część. Very Happy
Powrót do góry Go down
Green
Grafik
Green


Liczba postów : 27
Join date : 13/12/2012
Age : 27

Co teraz czytacie? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytacie?   Co teraz czytacie? EmptyPią Gru 28, 2012 7:19 pm

Hotel Transylvania Chelsea Quinn Yarbro.
Przeczytałam około stu stron i bardzo mi się podoba. Kupiłam ją, bo okładka przypominała mi bardzo Wywiad z Wampirem, opis też był zachęcający. Francja, XVIII wiek, tajemniczy hrabia Saint-Germain... Bardzo tajemniczy. Tak tajemniczy, że praktycznie go w tej książce nie ma.
I w końcu znalazłam książkę, w której byłyby czarne msze i ofiary z dziewic. ^^
Powrót do góry Go down
Loki
Admin
Loki


Liczba postów : 46
Join date : 09/12/2012
Age : 28

Co teraz czytacie? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytacie?   Co teraz czytacie? EmptySob Sty 05, 2013 10:32 pm

"Śluby panieńskie" A. Fredro - wbrew pozorom to nie lektura, tylko osobisty kaprys. Wielbię autora z "Zemstę", mocium panie, a Śluby mają podobne, nienachalne poczucie humoru.
Powrót do góry Go down
https://niezgodna.forumpolish.com
Tinger

Tinger


Liczba postów : 42
Join date : 19/12/2012
Age : 27
Skąd : Nieustraszoność

Co teraz czytacie? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytacie?   Co teraz czytacie? EmptySro Sty 09, 2013 2:14 pm

Serię książek Rick'a Riordan'a "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy". Sympatyczna. Dowiedziałam się z niej więcej o mitologi niż po pół roku klepania mitów na lekcjach polskiego.
Powrót do góry Go down
http://piecfrakcji.darmowefora.pl
Lena

Lena


Liczba postów : 69
Join date : 26/12/2012
Age : 25

Co teraz czytacie? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytacie?   Co teraz czytacie? EmptySro Sty 09, 2013 8:47 pm

Dobra. W 'Kapłance w Bieli' utknęłam i póki co nie czytam dalej. Na dodatek mama mi ją zabrała i sama czyta, więc nie mam jak.

Ale wzięłam się za czytanie 'Istot Chaosu', których tak właściwie wcześniej nie zaczęłam (chociaż miałam zamiar), bo niczego nie pamiętałam. Ale jako, że jestem chora i się nudzę zaczęłam czytać i mnie wciągnęło. Wink Cieszę się, że powracam w miarę do czytania, tak jak kiedyś. Ostatnio prawie w ogóle nie czytam. Książka na parę miesięcy, a kiedyś to 4 na miesiąc. O.o Więcej czytałam zdecydowanie i coś czuję, że dzięki 'Istotom Chaosu' wracam do tego. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co teraz czytacie? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytacie?   Co teraz czytacie? Empty

Powrót do góry Go down
 
Co teraz czytacie?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Teraz słucham...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Niezgodna :: Serdeczność :: Literatura-
Skocz do: