Forum Niezgodna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum Niezgodna

Forum fanów serii Niezgodna autorstwa Veroniki Roth. Zapraszamy!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Lyra wita was :)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Lena

Lena


Liczba postów : 69
Join date : 26/12/2012
Age : 25

Lyra wita was :) Empty
PisanieTemat: Lyra wita was :)   Lyra wita was :) EmptyCzw Gru 27, 2012 12:14 am

Cześć wszystkim!

Na imię mam Magdalena, wolę Lena (chociaż nikt tak do mnie nie mówi, a szkoda. Ale to się kiedyś zmieni. : P), i na początku miałam mieć taką nazwę użytkownika, ale coś poszło nie tak. : ( Trudno.
Mieszkam w niewielkiej miejscowości, tak właściwie wsi, nieopodal Krakowa. Z pół godziny jazdy.
Kocham muzykę, sztukę i rzeczy z nią związane. Bardzo lubię czytać książki, kiedyś czytałam na potęgę, teraz o wiele mniej. Uwielbiam M&A, Japonię też, chociaż M&A bardziej.
Zbuntowanej jeszcze nie czytałam, bo nie miałam okazji. Sad Może unudzę mamę, żeby kupiła mi w styczniu.

Co tu jeszcze napisać nie wiem. Pytajcie ile chcecie, a ja bardzo chętnie odpowiem. : )
Powrót do góry Go down
Loki
Admin
Loki


Liczba postów : 46
Join date : 09/12/2012
Age : 28

Lyra wita was :) Empty
PisanieTemat: Re: Lyra wita was :)   Lyra wita was :) EmptyCzw Gru 27, 2012 9:33 am

Witaj. Cieszę się, że z nami jesteś, mimo początkowych trudności. ^^' Powiedz czy zmienić Ci ta nazwę użytkownika czy nie.
Ulubiona książka?
Powrót do góry Go down
https://niezgodna.forumpolish.com
Lena

Lena


Liczba postów : 69
Join date : 26/12/2012
Age : 25

Lyra wita was :) Empty
PisanieTemat: Re: Lyra wita was :)   Lyra wita was :) EmptyCzw Gru 27, 2012 10:43 am

Loki, raczej nie trzeba, bo w sumie mi to obojętne, nawet mi pasuje. Ale jak można to raczej tak. Smile Jeśli nie będzie sprawiać to zbyt dużych problemów.

Ulubionej książki to nie mam jednej, ale parę. Z tych najbardziej ulubionych to Trylogia Czarnego Maga, Harry Potter i Igrzyska Śmierci. Poza tym są jeszcze te które bardzo lubię i te które mniej. Wink
Powrót do góry Go down
Loki
Admin
Loki


Liczba postów : 46
Join date : 09/12/2012
Age : 28

Lyra wita was :) Empty
PisanieTemat: Re: Lyra wita was :)   Lyra wita was :) EmptyCzw Gru 27, 2012 3:31 pm

To zmienię. :p
Ale jak mi znowu zmienisz zdanie to bój się boskiej zemsty!
Powrót do góry Go down
https://niezgodna.forumpolish.com
Green
Grafik
Green


Liczba postów : 27
Join date : 13/12/2012
Age : 27

Lyra wita was :) Empty
PisanieTemat: Re: Lyra wita was :)   Lyra wita was :) EmptyPią Gru 28, 2012 7:16 pm

Manga i anime? Jakie lubisz? :3
Powrót do góry Go down
Lena

Lena


Liczba postów : 69
Join date : 26/12/2012
Age : 25

Lyra wita was :) Empty
PisanieTemat: Re: Lyra wita was :)   Lyra wita was :) EmptyPią Gru 28, 2012 7:58 pm

Green, dużo tego.

Z anime tego sezonu (emitowanych) uwielbiam Kamisama Hajimemashita. Kocham Tomoe'ego. Ale też Sword Art Onilne, szczególnie do 14 odcinka.
Naruto, Bleach (nie oglądnęłam całych, w Naruto jestem na 100 którymś odcinku pierwszej serii, a w Bleachu na 70 którymś), Fairy Tail, Death Note, Hetalię, Junjou Romantica (Yaoistką nie jestem i za Yaoi nie przepadam, ale to anime bardzo lubię, szczególnie paring Misakiego i Usagiego).
To są te zaliczane do ulubionyc. Ale lubię też bardzo Chobits (było to jedne z pierwszych i na końcu się wzruszyłam), Angel Beats (to też jedno z pierwszych, a na końcu nawet łezki popłynęły :p), Another (to wraz z Chobitsem i Angel Beats były takimi trzema anime, przełomowymi, które mnie bardziej wciągnęły w świat M&A, więc je bardzo dobrze wspominam), Ao no Exorcist, Mirai Nikki, K-On.
Z tych zaczętych co teraz chodzą to Sakurasou no pet no Kanojo, Tonari no Kaibutsu-kun i Suki-tte Ii na yo. Bardzo je lubię.
Mam jeszcze parę serii zaczętych, których jeszcze nie skończyłam, jedne przestałam, bo mi się trochę nudziłam, a drugie, dlatego bo zaczęłam oglądać nowe i się tak jakoś przestało, ale mam zamiar je dokończyć. Smile

Mangi mniej czytam, ponieważ raczej nie kupuję, ma trzy w domu, a na internecie czasem poczytam to co jest dostępne. Zaczęłam czytać Ao no exorcist, Kamisama Hajimemashita, Naruto, Bleach, FullMetal Alchemist, Death Note i mangę stworzoną prze Polkę, Michalinnę Daszutę na manga centrum, ale prawdopodobnie zostanie wydana i jest licencjonowana, więc nie mogę dokończyć. Nie czytam za dużo mang, sto razy wolę anime. Wink

Trochę się rozpisałam. Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lyra wita was :) Empty
PisanieTemat: Re: Lyra wita was :)   Lyra wita was :) Empty

Powrót do góry Go down
 
Lyra wita was :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Niezgodna :: Serdeczność :: Poznaj innych-
Skocz do: