Forum Niezgodna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum Niezgodna

Forum fanów serii Niezgodna autorstwa Veroniki Roth. Zapraszamy!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ostatnio przeczytane

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Loki
Admin
Loki


Liczba postów : 46
Join date : 09/12/2012
Age : 28

Ostatnio przeczytane Empty
PisanieTemat: Ostatnio przeczytane   Ostatnio przeczytane EmptyNie Gru 16, 2012 1:10 pm

Jaką książkę przeczytaliście? Jakie wrażenia? Jest warta polecenia naszym użytkownikom?


Asaro Catherine - "Wielka Inwersja". Bardzo sympatyczne, chociaż niektóre opisy były pokomplikowane (dużo fizyki atomowej, kwantowej i bogowie-raczą-wiedzieć-co).
Powrót do góry Go down
https://niezgodna.forumpolish.com
Lena

Lena


Liczba postów : 69
Join date : 26/12/2012
Age : 25

Ostatnio przeczytane Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio przeczytane   Ostatnio przeczytane EmptyCzw Gru 27, 2012 3:57 pm

Ostatnio książką, którą przeczytałam, była "Zemsta" A. Fredry. Lektura szkolna. Przeczytałam ją z jakiś miesiąc temu. Nudna trochę, ale nie jakaś tragiczna. Były sto razy gorsze lektury. I dość szybko, jak na lekturę, się ją czyta. Very Happy
Powrót do góry Go down
Loki
Admin
Loki


Liczba postów : 46
Join date : 09/12/2012
Age : 28

Ostatnio przeczytane Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio przeczytane   Ostatnio przeczytane EmptySob Sty 05, 2013 10:29 pm

"Błękitnooki chłopiec" J. Harris - niesamowita, pociągająca, zawładnęła moimi myślami. Jedna z moich ulubionych pozycji, a za każdym razem, gdy ją czytam, odnajduję w niej coś nowego.
Powrót do góry Go down
https://niezgodna.forumpolish.com
Sponsored content





Ostatnio przeczytane Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio przeczytane   Ostatnio przeczytane Empty

Powrót do góry Go down
 
Ostatnio przeczytane
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ostatnio obejrzałem/łam

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Niezgodna :: Serdeczność :: Literatura-
Skocz do: