Forum Niezgodna

Forum fanów serii Niezgodna autorstwa Veroniki Roth. Zapraszamy!

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Ekranizacja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lena

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Ekranizacja   Pią Gru 28, 2012 6:37 pm

Pewnie wiecie, albo część wie, że Niezgodna zostanie zekranizowana. <Zaciesz>
Prawa do ekranizacji wykupiło Lionsgate’s Summit Entertainment, a premiera została zaplanowana na 21 marca 2014 roku, czyli rok i 3 miesiące. Very Happy
Niezgodna będzie kręcona w Chicago, a główną rolę (Tris) zagra Shailene Woodley.
Reżyser: Neil Burger
Scenarzysta: Evan Dougherty

Informacje wzięłam przede wszystkim z paranormalbooks.pl, ale też z innych źródeł.

Cytat :
Dobra nowina dla fanów Cztery i Beatrice – Neil Burger (“Jestem bogiem“) podpisał umowę na reżyserię ekranizacji książki “Niezgodna” od Veroniki Roth.

“Produkcja miałaby rozpocząć się w marcu 2013 z planem premiery na 2014 rok. Jeśli film odniesie sukces, pozostałe dwie książki również zostaną zekranizowane.”
Info z paranormalbooks.pl:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Tutaj znajdziecie co nieco informacji:

A tu informacje na temat Cztery
Cytat :
Nazwiska czterech aktorów, ubiegających się obecnie o rolę Czwórki w filmowej adaptacji książki Veronici Roth „Niezgodna”, zostały ujawnione przez Deadline!

Tymi dżentelmenami są: Luke Bracey (‘Monte Carlo’), Brenton Thwaites (‘Przeskok’), Lucas Till (‘X-Men: Pierwsza klasa’, ‘Hannah Montana’), Jack Reynor (‘What Richard Did’).

Deadline donosi, że aktorzy ci aktualnie testują swoje „chemiczne” kontakty z aktorką Shailene Woodley, która otrzymała główną rolę Tris w zeszłym miesiącu. Decyzja o tym, kto zagra Czwórkę, wkrótce zapadnie.

Premiera ekranizacji książki V. Roth „Niezgodna” zaplanowana jest na 21 marca 2014
-paranormalbooks.pl

Co o tym myślicie? Czego oczekujecie po ekranizacji? Jakich aktorów chcielibyście widzieć w filmie? Wypowiadajcie się tu na temat filmu. Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lena

PisanieTemat: Re: Ekranizacja   Czw Sty 10, 2013 2:04 pm

Hej, hej. Wczoraj na paranormalbooks pojawiła się kolejna informacja dotycząca castingu do roli Czwórki. Wezmą w nim udział Lucas Till, Jeremy Irvine i Alexx Pettyfer.

Cytat :
Variety.com ujawniło nazwiska aktorów, którzy wezmą udział w kolejnym etapie castingu do roli Cztery w ekranizacji książki ‘Niezgodna’ Veronici Roth.

Jak donosi portal, Lucas Till, Jeremy Irvine i Alex Pettyfer już w tym tygodniu wezmą udział w kolejnym przesłuchaniu. W listopadzie, w pierwszym castingu do roli Cztery, udział wzięli m.in: Luke Bracey, Brenton Thwaites i Jack Reynor. Lucas Till, najbardziej znany z roli “X-men: Pierwsza klasa”, ma nie małą przewagę nad konkurentami, ponieważ brał udział w listopadowym castingu i jest jedynym aktorem, który ponowne został zaproszony na kolejne przesłuchanie.

Świat: Alex Pettyfer w roli Cztery w adaptacji ‘Niezgodnej’?

Co wy na to? Mi osobiście ci aktorzy nie pasują.
Pettyfer? Pomimo, że na Jace'a z Darów Aniołów mi pasował idealnie i zawsze będzie, to go jako Tobiasa nie potrafię sobie wyobrazić. Nie pasuje mi za bardzo. Tych dwóch też raczej nie. :/ Till jak dla mnie jest taki za słodki, dziecięcy i delikatny. Takie odnoszę wrażenie, szczególnie gdy się uśmiecha, a Irvine... hm, sama nie wiem. Raczej też nie. Ale jeśli musiałabym wybierać pomiędzy nimi, to stanęłoby albo na Pettyferze, albo na Irvine'ie. Ale raczej skłaniałbym się ku Pettyferowi, chociaż sama nie wiem.
Ale pożyjemy, zobaczymy. Jeszcze nic nie wiadomo.Z tym, że zdjęcia mają zacząć się w marcu, więc mają ok. 2,5 miesiąca na znalezienie obsady.

Co wy na to? Macie może jakieś własne propozycje?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Loki
Admin

Liczba postów : 46

PisanieTemat: Re: Ekranizacja   Czw Sty 10, 2013 2:19 pm

Tylko nie Pettyfer. D: Bardzo go lubię jako aktora i grzeszy urodą, ale... Nie, nie pasuje mi do tej roli kompletnie. Za to Till grał w 'X-Man: Pierwsza Klasa' i grał bardzo sympatycznie. Byłabym za.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://niezgodna.forumpolish.com
Lena

PisanieTemat: Re: Ekranizacja   Czw Sty 10, 2013 2:43 pm

Nie oglądałam X-mana, może sobie oglądnę bo mam czas i zobaczę, to może będzie ok. Ale z wyglądu mi nie pasuje, ale nie będę go tak pochopnie oceniać, więc oglądnę X-mana. Może jeszcze dziś.

Póki co jest tylko Tris (Shailene Woodley mi o wiele bardziej nie pasuje od tych panów) i casting na czwórkę, ale muszę się sprężyć, by zdążyć ze zdjęciami, nie? Nie znam się za bardzo, więc nie wiem czy zdążą, ale coś mi się wydaje, że nie. Ale oby tak. Bo wtedy premiera będzie jeszcze później.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuu

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Ekranizacja   Nie Sty 20, 2013 10:26 pm

Podobno Christine ma zagrać Jessica Sula ( ale do szkoly to aczej tak nie pojde ), a Maxa David Bastian (http://www.divergentfans.com/profiles/blogs/david-bastian-to-be-max-in-divergent-movie#axzz2ISKaELis)

edit: Luke Klientank za pośrednictwem swojego twittera ogłosił, że jest kandydatem do roli Caleba! Nie zostało to jednak potwierdzone przez studio.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lena

PisanieTemat: Re: Ekranizacja   Nie Sty 27, 2013 2:20 pm

Na paranormalbooks przeczytałam, że jest możliwość, że Kate Winslet zagra Jeanine. To byłoby dziwne oglądać ją w tym filmie. :/
Jessicę Sulę skądś kojarzę, ale nie wiem skąd. Mogłaby w sumie być, ale ja Christinę inaczej widziałam.
Błagam, nie chcę tego Luke'a na Caleba. TO nie Caleb! Sad

Czekam na więcej informacji. O obsadzie, no i co z Czwórką. :/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tolenka

Liczba postów : 6

PisanieTemat: Re: Ekranizacja   Wto Kwi 16, 2013 5:20 pm

Do roli Tobiasa chyba z tej 3 pasuje mi najbardziej Alex Very Happy A najbardziej bedę się cieszyła z roli Christiny! Jessice Sule bardzo dobrze kojarze ze Skinsów i jest genialna Smile A Kate.. ucieszyłabym się gdybym zobaczyla ją w Niezgodnej Surprised
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuu

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Ekranizacja   Wto Kwi 16, 2013 5:22 pm

PRAWDZIWA lista aktorów Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lena

PisanieTemat: Re: Ekranizacja   Pon Cze 17, 2013 9:41 pm

Ok, dziwi mnie, że do tej pory nikt nie dodał żadnych zdjęć, więc ja dodam te, które już chyba każdy widział.
scena na dachu
[You must be registered and logged in to see this image.]
scena z nożami
[You must be registered and logged in to see this image.]

Czy tylko mi się wydaje, że Tris wyszła trochę... rudo?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tris

Liczba postów : 21

PisanieTemat: Re: Ekranizacja   Wto Sie 27, 2013 4:24 pm

Lena, nie tylko Tobie, nie tylko c:
Na innym forum też była taka rozkmina przy tej scenie z nożami. Ale może to wina światła?
Edit. wcześniej mi nie wyświetliło tej sceny na dachu, ale przyznam szczerze, że to zdjęcie nie zgadza się z moim wyobrażeniem :c
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ekranizacja   Today at 12:52 pm

Powrót do góry Go down

Ekranizacja
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1