Forum Niezgodna

Forum fanów serii Niezgodna autorstwa Veroniki Roth. Zapraszamy!

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Problem z nickiem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gesuto
Gość

PisanieTemat: Problem z nickiem   Sro Gru 26, 2012 5:39 pm

Mam takie pytanie.
Mianowicie chciałam się zarejestrować, ale gdy chcę wysłać to informuje, że dana nazwa użytkownika jest zajęta, a użytkowników jest 10, prawda? I sprawdzałam i nie ma nikogo takiego. O co chodzi?
Powrót do góry Go down
Loki
Admin

Liczba postów : 46

PisanieTemat: Re: Problem z nickiem   Sro Gru 26, 2012 6:35 pm

Gesuto napisał:
Mam takie pytanie.
Mianowicie chciałam się zarejestrować, ale gdy chcę wysłać to informuje, że dana nazwa użytkownika jest zajęta, a użytkowników jest 10, prawda? I sprawdzałam i nie ma nikogo takiego. O co chodzi?

Prawdopodobnie jest to błąd strony - sprawdziłam i u mnie Twoja nazwa jest wolna. Spróbuj jeszcze raz, a jeśli znowu się nie uda proszę zarejestruj się pod innym nickiem - potem go zmienię. I przepraszam serdecznie za niedogodności, zgłoszę to właścicielom domeny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://niezgodna.forumpolish.com
Gesuto
Gość

PisanieTemat: Re: Problem z nickiem   Sro Gru 26, 2012 7:49 pm

Tak właściwie nie chodziło mi o tą nazwę "Gesuto". Dałam ją tylko, bo chciałam się oznaczyć jako gość, a Guest nie można było, po niemiecku też, to przetłumaczyłam gość na japoński. Very Happy Przepraszam.
Chodzi mi o nick: Lena. Na większości forów mam taką nazwę, na jednym nie, bo było zajęte, więc tam mam Rena. Chcę wymyślić swoją własną, taką oryginalną i unikatową nazwę, którą posługiwałabym się nią w internecie, ale nie mam pomysłu, więc używam Lena.
Przepraszam za kłopot, szczególnie prze złą nazwę Smile. Ale dałoby się coś z tym zrobić?
Powrót do góry Go down
Loki
Admin

Liczba postów : 46

PisanieTemat: Porblem z nickiem   Sro Gru 26, 2012 10:03 pm

żaden kłopot - po to jest ten dział. c:

Z Leną jest śmieszniej - u mnie też jest zajęta. Oo Proponuję to co wcześniej - zapisz się pod jakoś inna nazwą, która będzie wolna, daj znać na prywatną wiadomość, a zmienię Ci nick na 'Lena', tudzież inny, jaki sobie wybierzesz.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://niezgodna.forumpolish.com
Neytiri

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Problem z nickiem   Czw Maj 22, 2014 2:09 pm

Siedze juz troche na forach tej domeny i to jest spowodowane bledem domeny forumpolish.com. proponuje by jak pokazuje ze nick jest zajety by wpisac na koncu kropke i juz nie bedzie zajety i Administrator od razu zauwazy osobe i usunie kropke z nicku i bedzie po problemie Smile sama nie raz mialam problemy na swoich forach w tej domenie:)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Problem z nickiem   Today at 12:51 pm

Powrót do góry Go down

Problem z nickiem
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1