Forum Niezgodna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum Niezgodna

Forum fanów serii Niezgodna autorstwa Veroniki Roth. Zapraszamy!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ostatnio obejrzałem/łam

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Ainoah

Ainoah


Liczba postów : 23
Join date : 12/12/2012
Age : 30
Skąd : Altruizm

Ostatnio obejrzałem/łam Empty
PisanieTemat: Ostatnio obejrzałem/łam   Ostatnio obejrzałem/łam EmptyNie Gru 16, 2012 9:43 pm

Jaki film obejrzeliście ostatnio i jakie wrażenie na Was wywarł?

----
Dzisiaj po raz pierwszy oglądnęłam "Eragona". Strasznie mnie zaciekawił i dlatego już zaczęłam poszukiwać atrakcyjnej oferty kupna książek z tej serii Razz Ponoć film ma mało wspólnego z książkami, ale sam pomysł na fabułę - 5-.
Powrót do góry Go down
Green
Grafik
Green


Liczba postów : 27
Join date : 13/12/2012
Age : 27

Ostatnio obejrzałem/łam Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzałem/łam   Ostatnio obejrzałem/łam EmptyNie Gru 16, 2012 10:18 pm

Skyfall. :3
Jak dla mnie, szału nie było. W sumie... film o niczym. Nie widziałam żadnego poprzedniego Bonda, więc nie wiem, czy jest słaby, jak twierdzą niektórzy, czy też wręcz przeciwnie.
Powrót do góry Go down
Loki
Admin
Loki


Liczba postów : 46
Join date : 09/12/2012
Age : 28

Ostatnio obejrzałem/łam Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzałem/łam   Ostatnio obejrzałem/łam EmptyCzw Gru 20, 2012 7:34 pm

Sierota - Isabelle Furhman jest wręcz fenomenalna w tym filmie! Jest napięcie, tajemnica, ciekawa historia, dobre zdjęcia i przerażająca piosenka nucona przez niewinną dziewczynkę, która - oczywiście - okazuje się nie-tak-bardzo niewinna.
U mnie 9/10 - obejmuję punkt za przesadny dramatyzm.
Powrót do góry Go down
https://niezgodna.forumpolish.com
Lena

Lena


Liczba postów : 69
Join date : 26/12/2012
Age : 25

Ostatnio obejrzałem/łam Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzałem/łam   Ostatnio obejrzałem/łam EmptyCzw Gru 27, 2012 4:07 pm

Cały film, który ostatnio obejrzałam to Charlie i Fabryka Czekolady. Na pewno we wtorek
Oglądałam ten film często jak byłam mała, bardzo go lubiłam. Później już go nie oglądałam, ale siostra oglądała w Wigilię początek i zachciałam oglądnąć go jeszcze raz, a w Boże Narodzenie chodził w tv. : )
Powrót do góry Go down
Lena

Lena


Liczba postów : 69
Join date : 26/12/2012
Age : 25

Ostatnio obejrzałem/łam Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzałem/łam   Ostatnio obejrzałem/łam EmptyCzw Sty 10, 2013 2:14 pm

Igrzyska Śmierci gdzieś godzinę temu. Jak dla mnie film cudowny i nie mogę się doczekać WPO. Urzekający. Nie można się do niego oderwać. Mogę go oglądać wiele razy i się nie znudzi. Wink
Powrót do góry Go down
Green
Grafik
Green


Liczba postów : 27
Join date : 13/12/2012
Age : 27

Ostatnio obejrzałem/łam Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzałem/łam   Ostatnio obejrzałem/łam EmptyPią Sty 11, 2013 12:57 pm

Bejbi Blues. Czyli wycieczka do kina z klasą. Film jest nowy, więc nie będę spoilerować.
Jest chory. Nie ogarniam go. Nie ogarniam idiotyzmu głównych bohaterów. A końcówka... masakra.
Nie rozumiem, czemu w Polsce jest tak krytykowany, a za granicą zbiera dobre recenzje.
Powrót do góry Go down
Lena

Lena


Liczba postów : 69
Join date : 26/12/2012
Age : 25

Ostatnio obejrzałem/łam Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzałem/łam   Ostatnio obejrzałem/łam EmptyNie Sty 13, 2013 7:05 pm

Wczoraj u przyjaciółki Pitch Perfect i od razu po nim Perks of being a Wallflower. Oba filmy świetne. Pitch perfect bardzo fajny i zabawny. A Perks jest przecudny. Obu nam film bardzo przypadł do gustu. Trafia do ulubionych. Wink Nawet bardziej mi się podobał od książki, ale troszkę bardziej, co się rzadko zdarza. Smile
Powrót do góry Go down
Tinger

Tinger


Liczba postów : 42
Join date : 19/12/2012
Age : 27
Skąd : Nieustraszoność

Ostatnio obejrzałem/łam Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzałem/łam   Ostatnio obejrzałem/łam EmptyWto Sty 15, 2013 12:37 pm

Percy Jackson and the Olympians: The lightning thief

Film fajny, jednak jak dla mnie zbyt różny od książki. Praktycznie zostali jedynie bohaterowie i główny wątek; odzyskanie pioruna.
Powrót do góry Go down
http://piecfrakcji.darmowefora.pl
Lena

Lena


Liczba postów : 69
Join date : 26/12/2012
Age : 25

Ostatnio obejrzałem/łam Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzałem/łam   Ostatnio obejrzałem/łam EmptyWto Sty 15, 2013 4:13 pm

Projekt X
Film jak dla mnie lekko szokujący. Oglądając go miałam wyraz twarzy OMG i powtarzałam sobie 'cholera'! Szczególnie po godzinie filmu. : D Reakcja ojca na końcu! ;P Końcówka najlepsza, gdzieś tak od godziny. Z jednej strony film jest niezły, z drugiej jednak lekko nienormalny.
Film raczej nie na mój wiek. : D Za młoda jestem na takie imprezy i filmy. ;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ostatnio obejrzałem/łam Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzałem/łam   Ostatnio obejrzałem/łam Empty

Powrót do góry Go down
 
Ostatnio obejrzałem/łam
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ostatnio przeczytane

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Niezgodna :: Serdeczność :: Kinematografia-
Skocz do: