Forum Niezgodna

Forum fanów serii Niezgodna autorstwa Veroniki Roth. Zapraszamy!

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Okładki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ainoah

Liczba postów : 23

PisanieTemat: Okładki   Czw Gru 13, 2012 4:07 pm

Co sądzicie o okładce II części?
Co byście dodali, a co byście zmienili?

Wersje okładek:

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lena

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: Okładki   Czw Gru 27, 2012 4:27 pm

Ostatnia okładka, tak jak okładka Niezgodnej z tego samego wydania, mi się nie podoba. Tak strasznie, że tak powiem, przesłodzona. W ogóle nie pasuję do tej serii. A ten cały różowo-fioletowy kolor mnie mdli. Nie żebym go nie lubiła, ale tu ani trochę nie pasuje. Plus postać na okładce.

Nasza okładka i amerykańska są bardzo podobne, prawie że takie same. Na amerykańskiej jednak drzewo (znak serdeczności) jest większe i nad nim, zamiast jak na naszej dopisek o IŚ, widnieje fajnie motto czy coś takiego. Wink Wydaję mi się, że nasza jest bardziej jaskrawo zielona wokół tego drzewa. I tak wolę amerykańską.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kajda2108

Liczba postów : 7

PisanieTemat: Re: Okładki   Czw Maj 15, 2014 4:48 pm

A mi o dziwo najbardziej podoba się ta ostatnia. Czemu? Bo jest tajemnicza, i możesz się domyślać o co chodziło jej twórcy. Mam książkę z okładką nr 1 i 2 ( w angielskiej wersji, bo uczę się tego języka dodatkowo i myślę żeby iść do szkoły dalszej w tym kierunku czyli języki obce).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Okładki   

Powrót do góry Go down

Okładki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1