Forum Niezgodna

Forum fanów serii Niezgodna autorstwa Veroniki Roth. Zapraszamy!

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Co nakłoniło Was do zakupu?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ainoah

Liczba postów : 23

PisanieTemat: Co nakłoniło Was do zakupu?   Czw Gru 13, 2012 1:09 pm

Tak jak w temacie, co skłoniło Was do zakupu I części? Recenzje, przyjaciele, nawiązanie do Igrzysk Śmierci, a może okładka? cyclops
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lena

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: Co nakłoniło Was do zakupu?   Sro Gru 26, 2012 11:58 pm

Książki kupuję, albo jeśli sama ciekawą znajdę, albo jak mi przyjaciółka poleci. Rzadko czytam recenzje. No chyba, że mi się nudzi i czytam o książkach, które mnie zaciekawią, recenzje na stronie empiku.

Niezgodna nie trafiła do mnie poprzez żadne recenzje czy przyjaciółkę. Szłam sobie tak po prostu przez empik. Jak zwykle weszłam do działu z książkami poprzeglądać. Prawdopodobnie okładka mnie zainteresowała (nie pamiętam Very Happy) przeczytałam opis, a później zauważyłam notatkę porównującą do IŚ, więc mnie bardziej zaciekawiło. A gdy mnie zaciekawi to zwykle czytam pierwszą stronę lub więcej, kartkuję i czytam troszeczkę fragmentów w książce (ale to nie zawsze), apotem mam deja vu. Very Happy
Zaciekawiła mnie, więc chciałam kupić. Nie kupiłam jej chyba od razu (tego też nie pamiętam), ale raczej później. Nie pamiętam nawet kiedy ją kupiłam. Very Happy Pamiętam tylko, że nie mogłam się zdecydować czy kupić Niezgodną czy jakąś inną, i padło na Niezgodną i nie żałuję.

Edit.
Już wiem dlaczego nie pamiętam kiedy ją kupiłam, bo dostałam ją na urodziny. Nie wiem jak mogłam zapomnieć. Miałam ją kupić, ale nie kupiłam, a tu zaskoczenie gdy sprawdzałam prezent od przyjaciółki. Najwidoczniej w myślach mi czyta. Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Lena dnia Nie Sty 13, 2013 7:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tinger

Liczba postów : 42

PisanieTemat: Re: Co nakłoniło Was do zakupu?   Czw Gru 27, 2012 2:03 pm

Ja zobaczyłam jeden z fanpage'ów na facebooku. Trochę zwlekałam, ale w końcu pobrałam ebook'a i przeczytałam. Strasznie mi się spodobało i kupiłam egzemplarz dla siebie :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://piecfrakcji.darmowefora.pl
Eurydyka

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Re: Co nakłoniło Was do zakupu?   Pią Gru 28, 2012 4:04 pm

Zobaczyłam okładkę na jednym z amerykańskich fanpag'ów Igrzysk Śmierci. Kilka dni później poszłam do mojej jakże ubogiej biblioteki, gdzie wreszcie była dostawa nowych książek. Przeglądałam te książki, przeglądałam i trafiłam na Niezgodną. Skojarzyłam okładkę i wypożyczyłam Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tris

Liczba postów : 21

PisanieTemat: Re: Co nakłoniło Was do zakupu?   Nie Mar 24, 2013 7:31 pm

Mnie do zakupu zachęciło właśnie porównywanie do IŚ. Ale przyznam się szczerze, że zachęciła też okładka. Poszłam do Empiku przeczytałam recenzje i stwierdziłam, że biorę ;3.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tolenka

Liczba postów : 6

PisanieTemat: Re: Co nakłoniło Was do zakupu?   Wto Kwi 16, 2013 4:53 pm

Ja dostałam tą książkę w prezencie Smile Na początku nie byłam do niej przekonana, bo wcześniej o niej nie słyszałam, no ale jak to prezent, trzeba się cieszyć Very Happy z czasem naprawdę ją polubiłam <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Co nakłoniło Was do zakupu?   

Powrót do góry Go down

Co nakłoniło Was do zakupu?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sklep Odzieżowy
» Szatnia Gryfonów
» Akademia Fiore
» [UM] Nakładanie i Łamanie Klątw